mazzalve
1.septembris Mazzalves pamatskolā Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 07 septembris 2017 06:23

puce

1.septembrī Mazzalves pamatskolā pēc vasaras brīvdienām pulcējās skolēni, skolas darbinieki, skolēnu vecāki un vecvecāki, lai kopā nosvinētu Zinību dienu. Tā šogad īpašiem notikumiem bagāta, jo skolā mācības uzsāk daudz jaunu skolēnu – iepazīšanās ar klasesbiedriem, klases audzinātāju, sarunas par jaunumiem 2017./2018.mācību gadā.

Tradicionālajā svinīgajā pasākumā, ko apmeklēja ļoti daudz vecāku (par ko īpašs prieks), skolas saime tika iepazīstināta ar bērniem, kuri uzsāks mācības piecgadīgo bērnu grupā, un ar pirmklasniekiem. Katram skolas direktors paspieda roku un dāvāja grāmatiņu.

Lasīt tālāk...
 
Mazzalvietis Rauls Sakne – labākais hokejists starptautiskās sacensībās Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 31 augusts 2017 15:01

Raulss

No 24. līdz 27.augustam Baltkrievijā Novopolockā norisinājās starptautisks turnīrs hokejā U-12 grupā. Mazzalvietis Rauls Sakne kopā ar savu komandu ļoti sekmīgi pārstāvēja Latviju. Šajā turnīrā Rauls tika atzīts par labāko spēlētāju un balvā saņēma profesionālu hokeja nūju, kura lieti noderēs turpmākajos treniņos. Rauls vairākas reizes nedēļā pēc stundām kopā ar tēti mēro visai tālo ceļu uz Rīgu, lai trenētos. Nu šie treniņos lietie sviedri nes pirmos augļus.

Lai Raulam arī turpmāk pietiek gribasspēka, uzcītības un mērķtiecības!

Žanna Miezīte

 
Vasaras skola jaunajiem pētniekiem. Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 31 augusts 2017 09:15

IMG-20170825

No 21.-25.augustam Zemgales vidusskolā Slampes pagastā notika GLOBE projekta vasaras skola “Jaunie vides pētnieki nākotnes Latvijai’’, kurā piedalījās 57 skolēni un skolotāji no 9 dažādām Latvijas vietām - Daugmales, Ventspils, Dundagas, Mazzalves, Mālpils, Viļķenes, Rīgas, Zemītes, Rūjienas. No Mazzalves pamatskolas šajā pasākumā piedalījās 8 skolēni – Niks Linmeijers, Karīna Griķe, Toms Freimanis, Reinis Zariņš, Lāsma Vaičulēna, Emīls Daugelis, Nora Ginote un Elva Laurinoviča.

Lasīt tālāk...
 
Zanda arī Pokaiņos Stirnu buka taku skrējienā godalgotajā vietā Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 31 jūlijs 2017 07:25

pokaini

Lai arī Pokaiņu mežs atrodas Zemgales līdzenumā, meža reljefs itin nemaz nav raksturīgs līdzenumam – te ir gan stāvi pauguri, gan dziļas ielejas, gan dažāda sastāva un vecuma mežaudzes. Bet pats galvenais – ainaviskajam mežam īpašu noslēpumainību piešķir neparastie dažāda izmēra akmeņu krāvumi. Akmeņu upes un krāvumi, neskaitāmas akmeņu kaudzītes un savdabīgi akmeņi – vientuļnieki ir bijuši par pamatu tam, ka mežs apaudzis ar fantastiskiem minējumiem. Daži ģeologi izsaka domu, ka šī vieta veidojusies ledāja ietekmē, citi uzskata, ka Pokaiņi ir ļoti sena mūsu senču svētvieta, kurā cilvēki nekad nav dzīvojuši, bet nākuši šurp ar kādu vēlmi! Turklāt vairākos uzkalnos ar radiolokācijas metodi konstatētas sarežģītu būvju atliekas. Lai kā te arī nebūtu – ar dažām neizprotamām lietām, trases veidojot saskārās arī Stirnu buka komanda, tomēr par vienu lietu mēs esam pavisam droši, Pokaiņu mežs ir īpašs, turklāt tas ir Stirnu bukiem draudzīgs! Pokaiņos mēs varam atrast to, kas mums visvairāk nepieciešams – miers, harmonija, skaista daba un īpašs dzīvinošs spēks, kas palīdz uzlabot veselību, paver iespēju mums kļūt labākiem!

Lasīt tālāk...
 
1.septembris Mazzalves pamatskolā Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 31 augusts 2017 09:17

1 2017

 
Arī Šlokenbekā mazzalvieši gūst uzvaras Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 31 augusts 2017 09:10

MBF 2839z

19.augustā jau ceturto reizi Šlokenbekas muižas mūros starts tika dots ainaviskajām taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” sacensībām, kuras tradicionāli bija sezonas 5. posms, kad ~2700 dažāda vecuma skriešanas draugu devās uz Engures novadu, lai karstajā augusta dienā, kas pēcpusdienā nesa pat lietu, noskaidrotu ātrākos un izturīgākos paugurainā apvidus skrējējus.

Lasīt tālāk...
 
Taku skrējiena skolu čempionātā mūsējie atkal priekšgalā Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 31 jūlijs 2017 07:22

uzvaretaji

1.jūlijā Korneti notika Latvijas skolu čempionāta taku skrējienā 3.posms, kurā Mazzalves pamatskolu pārstāvēja Zanda Zariņa un Rauls Sakne. Taku skrējienu seriāla trešais posms tā dalībniekus ieveda Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidū, kurā izvietojušies 11 dažāda lieluma un dziļuma ezeri. Izcili ainaviska teritorija, kurā īpaši tāli un skaisti skati līdz pat Hānjas augstienei Dienvidigaunijā paveras no Drusku – senču pilskalna. Lai arī teritorijai piemīt ārkārtīgi liels ainaviskais un tūrisma potenciāls, tas līdz šim ir minimāli izmantots.

Lasīt tālāk...
 


4 lapa no 62