mazzalve
Mūsējie starpnovadu angļu valodas olimpiādē Drukāt E-pasts
Trešdiena, 22 marts 2017 18:14

eng

7.martā Vecumnieku vidusskolā pulcējās Vecumnieku, Iecavas un Neretas novadu 8. un 9. klašu skolnieki, kuriem īpaši padodas angļu valoda. Mazzalves pamatskolu šai olimpiādē pārstāvēja Baiba Zvilna (9.kl.), Beāte Vitkovska – Kaktiņa un Elīna Liepa (8.kl.)

8.klašu 12 skolēnu konkurencē Beāte ieguva atzinību. Tas ir labs rezultāts, jo sacensība norisinājās ar lielu vidusskolu bērniem. Labi rezultāti arī Elīnai. Paldies skolotājai Sandrai Lozinai, kura sagatavoja meitenes šai olimpiādei!

 
Baiba ir valsts 70 labāko 9.klases matemātiķu vidū Drukāt E-pasts
Trešdiena, 22 marts 2017 18:12

mat

9.-10.martā 9.klases skolniece Baiba Zvilna piedalījās valsts matemātikas olimpiādē, jo bija 70 uzaicināto skolēnu starpā.

Baiba jau vairākus gadus gūst godalgotas vietas starpnovadu olimpiādēs, bet uz valsts olimpiādēm uzaicina tikai 9.klašu skolēnus – labākos matemātiķus. Šogad starp viņiem bija arī Baiba. Tas ir liels panākums un ļoti laba pieredze gan Baibai, gan viņas skolotājai Silvijai Ivanovai.

Esam lepni par Baibu un patiesi priecājamies par viņas panākumiem. Lai arī turpmāk viss izdodas!

 
Pirmsskolēni ciemos pie upes Krāsu dienā Drukāt E-pasts
Trešdiena, 22 marts 2017 17:48

krasas

15.martā Mazzalves pamatskolas piecgadīgo un sešgadīgo bērnu mācību telpās tika gaidīti ciemiņi no Vecumnieku un Iecavas novadiem, lai kopā visi piedalītos tradicionālajā pirmsskolas bērnu pasākumā Krāsu dienā. Šī gada tēma - "Ciemos pie upes".  Bērni varēja zīmēt, līmēt aplikācijas, locīt papīru, izmantot plastilīnu. Krāsu dienā piedalījās 34 bērni no Stelpes pamatskolas, Misas vidusskolas, Skaistkalnes vidusskolas, Vecumnieku vidusskolas, PII "Cielaviņa", PII "Cielaviņa" Kurmenes filiāles, PII "Cālītis" un PII "Dārtija" no Iecavas novada, kā arī  no Mazzalves pamatskolas pirmsskolēni. Mazos mākslasmīļus pavadīja 17 pirmsskolas skolotājas.

Lasīt tālāk...
 
Mazzalves florbolisti “izgriež pogas” vidusskolu komandām Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 13 marts 2017 08:25

Florbolisti

3.martā Vecumniekos notika Vecumnieku novada domes sporta skolas organizētās sacensības florbolā, kurā startēja 2003.gadā dzimušie un jaunāki florbolisti.

Mazzalves pamatskolas florbola komanda sacentās ar četru vidusskolu sportistiem - Valles, Misas, Vecumnieku un Skaistkalnes vidusskolu komandām.

Mazzalviešiem komandā spēlēja pamatā 2005. un 2007.gadā dzimušie skolēni – Niks Linmeijers, Aksels Vitkovskis – Kaktiņš, Mareks Dobrovoļskis, Rauls Sakne, Inguna Sakne un Ralfs Dobrovoļskis. Tikai Alens Tomass Griškevičs un Reinis Zariņš ir dzimuši 2003.gadā. Rezultāti liecina, ka aug stipra florbola komanda, kura varēs veiksmīgi startēt arī nākamajos gados, jo šoreiz spēja izcili cīnīties pret gados vecākajiem pretiniekiem. Komanda spēlēja saliedēti un rādīja labu saspēli. Mareks ļoti stabili un pārliecinoši sargāja vārtus.

Sacensību formāts bija tāds, ka katra komanda izspēlē ar katru un nosaka turnīra uzvarētāju. Mazzalves pamatskola izcīnīja visas uzvaras un ieguva pirmo vietu. Komandu sacensībām sagatavoja sporta skolotājs Agris Sakne.

Žanna Miezīte

 
Mazzalvieši ekoskolu forumā Skrīveros Drukāt E-pasts
Trešdiena, 22 marts 2017 17:55

eskeksk1

9. martā Skrīveru vidusskolā notika ekoskolu forums ‘’Ēd atbildīgi”. Tajā piedalījās Jumpravas, Lielvārdes un  Skrīveru vidusskolu, Aizkraukles ģimnāzijas un Mazzalves pamatskolas komandas. Forumu organizēja Skrīveru vidusskolas skolēni un skolotājas.

Pasākuma ievadā Vides fonda pārstāves Lāsmas Ozolas vizuāli atraktīvajā lekcijā uzzinājām, kā patērēt pārtiku atbildīgi. Savukārt, bioloģiskās saimniecības ‘’Ragāres’’ enerģiskais saimnieks Jānis Vaivars stāstīja, kā savā saimniecībā ražo bioloģisko pārtiku, izmantojot ne tikai paša audzētos augus, bet arī savas saimniecības teritorijā esošos savvaļas augu resursus.

Lasīt tālāk...
 
Mazzalves pamatskola nominēta dalībai jaunā mācību satura aprobācijā Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 13 marts 2017 08:27

pr ES logo

 Mazzalves psk pedag 2015

 

Šī gada 1.martā NVO namā Rīgā notika Valsts izglītības satura centra realizētā projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" ievadseminārs 100 pilotskolu vadītājiem, kuru iestādes piedalīsies projekta ietvaros izstrādātās mācību satura un mācīšanas pieejas aprobācijā. Seminārs pulcināja teju 200 dalībniekus, un šī bija pirmā reize, kad pilotskolu vadītāji sanāca vienkopus. Vienlaikus šis seminārs bija pirmais praktiskais solis tikko uzsāktajā divusgadus garajā posmā, kad skolās tiks rosināts meklēt jaunu pieeju un dažādot metodes, lai skolēniem palīdzētu

efektīvāk apgūt attiecīgās prasmes.

Lasīt tālāk...
 
Labs sniegums vizuālās mākslas olimpiādē Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 13 marts 2017 08:23

zim

24.februārī uz Iecavas vidusskolu, kur notika Vecumnieku – Iecavas – Neretas novadu vizuālās mākslas olimpiāde 1.-9.klasēm, devās mazzalvieši- Elīna Vasiļjeva (1.kl.), Ernestīne Baltace (2.kl.), Elija Gabuža (3.kl.), Viktorija Baltace (4.kl.), Paula Spriņģe (6.kl.), Alise Smaida Spriņģe (8.kl.) un Baiba Zvilna (9.kl.) kopā ar savu vizuālās mākslas skolotāju Vitu Zeltiņu. Konkurence bija liela un sīva. Tēma - katrai klasei cita, bet visas saistītas ar ziemu, ar melnbalti zilajiem toņiem. Vislabāk veicās 9.klases skolniecei Baibai Zvilnai, kura jau otro gadu pēc kārtas izcīna 2.vietu. Šoreiz ļoti labs sniegums Elijai Gabužai, kura ieguva atzinību 3.klašu konkurencē. Paldies skolotājai Vitai Zeltiņai par ieguldījumu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

 


6 lapa no 60