mazzalve
Mārtiņdienas salātu pēcpusdiena. Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 15 novembris 2010 10:44

12. novembrī Mazzalves pamatskolas zālē 1. - 9. klašu skolēni svinēja Mārtiņus. Pasākumu vadīja Marta Zālīte un Marta Davidova, abas bija ģērbušās saimnieču tērpos.Pasākumā vadītājas stāstīja par  Mārtiņdienas tradīcijām, tad katrs klases kolektīvs prezentēja sagatavotos salātus, izstāstot gatavošanas receptes.Visi gatavotie salāti bija arī glīti noformēti.
Kas bija jaukākais šajā pasākumā? Visu salātu degustācija.
Un garšoja pasakaini!

mdienamzimejumi

4.klase Mārtiņdienai vizuālās mākslas stundās veidoja gaiļus figūras, ko visu nedēļu var apskatīt skolas vestibilā. Pie 2.klases Mārtiņdienas gaiļu zīmējumiem nofotografējies 2.klases skolēns Dāvids Laumanis.

 

 
Mazzalvieši piedalās „Zīļu mačos” Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 08 novembris 2010 10:39

Mazzalves pamatskolas 1.klases skolēni, skolotājas Andas Freimanes rosināti, aktīvi iesaistās dažādos a/s „Latvijas valsts meži” organizētajos konkursos un akcijās. Novembra sākumā mazzalvieši saņēma pateicības rakstu par dalību akcijas „Skābeklis” projektā „Latvija stāda kokus” ietvaros organizētajos „Zīļu mačos”. 3500 skolēni visā Latvijā savāca vairāk nekā 800 tūkstošus ozolzīļu. Lielākajā ozolu sēšanas pasākumā, kas notika 20.oktobrī Jelgavas kokaudzētavā, apmēram 100 skolēni iesēja vairāk nekā 20 tūkstošus ozolu. 5000 skaistākie un raženākie no tiem pēc 2 gadiem tiks pārstādīti Likteņdārza teritorijā. Bez Mazzalves pamatskolas 1.klases skolēniem šai akcijā no Aizkraukles reģiona piedalījās arī Aizkraukles novada ģimnāzijas 11.b klase.

5gadigie

Pirmsskolā bērni labprāt darbojās ar dabas izzināšanu saistītos projektos. Foto tagadējie 1.klase 2009.gada martā savā pirmsskolas grupiņā.

 

 
Helovīni Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 25 oktobris 2010 07:31
22. oktobrī pl.19.00 skolā pulcējās 6. - 9. klašu skolēni, lai piedalītos nakts trasītēs un dejotu diskotēkā. Skolas zāli izgaismoja ķirbji, kuri bija ieguvuši dažādus sejas veidolus. Pasākums bija Helovīnu noskaņās, tāpēc skolēni savas sejas bija izdaiļojuši dažādiem zīmējumiem. Angļu valodas skolotāja Sandra Lozina šādu pasākumu rīko 2. gadu, bērni gūst pozitīvas emocijas. Un šogad  Helovīni tika svinēti pilnmēness naktī - ohoho!
kirbihelopir
 
Draudzības vakars Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 18 oktobris 2010 09:15

15. oktobrī Mazzalves pamatskolas  kamīnzālē skolēnu padome bija aicinājusi uz Draudzības vakaru Neretas J. Jaunsudrabiņa un Sproģu pamatskolas   7. – 9. klašu skolēnus un viņu skolotājas:Aiju Kalnāri, Ludmilu Rozi un Ilonu Zeltiņu...

Nereta

drv

Draudzības vakara tēma,, Popiela’’, vakara vadītājas :Marta Davidova un Annija Grenciņa – Grencione. Katras skolas skolēnu kolektīvs  bija sagatavojis priekšnesumus, kuri patīkami pārsteidza ar izdomu. Draudzības vakara gaitā tika izspēlētas daudzas atraktīvas spēles, kuras skolēnus atraisīja un satuvināja. Vakars izdevās!

 
Mazzalves pamatskolai savs skolēnu autobuss! Drukāt E-pasts
Piektdiena, 29 oktobris 2010 08:35

Ceturtdien, 28.oktobrī, Neretas, Jaunjelgavas un Aknīstes novada pašvaldība saņēma katra vienu autobusu no Latvijas-Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus" ietvaros novadam paredzētajiem autobusiem skolēnu pārvadāšanai. Pašvaldības saņēma Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI autobusus, kuros ir 19 pasažieru sēdvietas. Autobusi ražoti Mercedes-Benz rūpnīcā Vācijā, savukārt autobusu aprīkošana veikta Jelgavā uzņēmumā SIA "Universāls LTD", kur veikta arī novadu pašvaldību izvēlēto papildu aprīkojumu uzstādīšana.

Autobuss

Neretas novada pašvaldība šo košo deviņpadsmitvietīgo skolēnu autobusu plānojusi Mazzalves pagasta Mazzalves pamatskolas skolēnu pārvadāšanai. Šobrīd gan ir skolēnu brīvdienas, tāpēc īstās gaviles par saņemto busiņu atskanēs tikai pirmajā skolas dienā 1.novembrī pēc atgriešanās no brīvdienām. Bet autobuss ir sengaidīts. Beidzot varēs sakārtot Pilskalnes un Mēmeles puses skolasbērnu nokļūšanu līdz skolai nedaudz vēlāk, lai rītos nav tik agri jāceļas. Deviņpadsmitvietīgajā autobusā skolēni varēs arī daudz ērtāk braukt mācību ekskursijās, jo skolas deviņvietīgais busiņš ir nedaudz par mazu.

 

 
Ekskursija Drukāt E-pasts
Trešdiena, 20 oktobris 2010 07:26

14. oktobrī 9.klases skolēni devās ekskursijā uz Cēsīm skolotājas  Sandras Lozinas pavadībā.
Ekskursijā  tika apskatītas ģeogrāfiskās vietas un atradnes. Objekti, kurus apmeklēja ,bija Liepas Lielā Ellite, Sietiņiezis, Cēsu pils , Zvārtas iezis. Viss skolēniem  likās interesants un neredzēts, nedzirdēts, tikai žēl,ka laika apstākļi nebija diez ko labi,jo lija un bija slapjš.  Tomēr skolēni ir ļoti apmierināti,visiem bija jautri. Viņi saka lielu paldies skolotājai  par jauki noorganizēto ekskursiju.

 
Hokeja spēle arēnā,, Rīga’’ Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 18 oktobris 2010 09:10
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/cp52088/public_html/mazzalve.com/../images/stories/uploaded_images/Pirma_lapa/dinamo.jpg

 

13. oktobrī  Mazzalves pamatskolas 40  skolēni kopā ar skolotājiem – Agri Sakni, Silviju Lisovsku – un direktoru Aivaru Miezīti apmeklēja hokeja spēli arēnā,, Rīga’’, kurā uzvaras laurus plūca mūsu hokejisti pret Maskavas apgabala,, Atlant’’ komandu. . Spēle bija vienreizēji laba!

Riga

dinamo

Mūsu skolā veidojas fanu grupa, kura atbalsta un jūt līdzi  mūsu  valsts hokeja komandām.

 


54 lapa no 56