mazzalve
Mazzalves pamatskolai savs skolēnu autobuss! Drukāt E-pasts
Piektdiena, 29 oktobris 2010 08:35

Ceturtdien, 28.oktobrī, Neretas, Jaunjelgavas un Aknīstes novada pašvaldība saņēma katra vienu autobusu no Latvijas-Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus" ietvaros novadam paredzētajiem autobusiem skolēnu pārvadāšanai. Pašvaldības saņēma Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI autobusus, kuros ir 19 pasažieru sēdvietas. Autobusi ražoti Mercedes-Benz rūpnīcā Vācijā, savukārt autobusu aprīkošana veikta Jelgavā uzņēmumā SIA "Universāls LTD", kur veikta arī novadu pašvaldību izvēlēto papildu aprīkojumu uzstādīšana.

Autobuss

Neretas novada pašvaldība šo košo deviņpadsmitvietīgo skolēnu autobusu plānojusi Mazzalves pagasta Mazzalves pamatskolas skolēnu pārvadāšanai. Šobrīd gan ir skolēnu brīvdienas, tāpēc īstās gaviles par saņemto busiņu atskanēs tikai pirmajā skolas dienā 1.novembrī pēc atgriešanās no brīvdienām. Bet autobuss ir sengaidīts. Beidzot varēs sakārtot Pilskalnes un Mēmeles puses skolasbērnu nokļūšanu līdz skolai nedaudz vēlāk, lai rītos nav tik agri jāceļas. Deviņpadsmitvietīgajā autobusā skolēni varēs arī daudz ērtāk braukt mācību ekskursijās, jo skolas deviņvietīgais busiņš ir nedaudz par mazu.

 

 
Helovīni Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 25 oktobris 2010 07:31
22. oktobrī pl.19.00 skolā pulcējās 6. - 9. klašu skolēni, lai piedalītos nakts trasītēs un dejotu diskotēkā. Skolas zāli izgaismoja ķirbji, kuri bija ieguvuši dažādus sejas veidolus. Pasākums bija Helovīnu noskaņās, tāpēc skolēni savas sejas bija izdaiļojuši dažādiem zīmējumiem. Angļu valodas skolotāja Sandra Lozina šādu pasākumu rīko 2. gadu, bērni gūst pozitīvas emocijas. Un šogad  Helovīni tika svinēti pilnmēness naktī - ohoho!
kirbihelopir
 
Draudzības vakars Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 18 oktobris 2010 09:15

15. oktobrī Mazzalves pamatskolas  kamīnzālē skolēnu padome bija aicinājusi uz Draudzības vakaru Neretas J. Jaunsudrabiņa un Sproģu pamatskolas   7. – 9. klašu skolēnus un viņu skolotājas:Aiju Kalnāri, Ludmilu Rozi un Ilonu Zeltiņu...

Nereta

drv

Draudzības vakara tēma,, Popiela’’, vakara vadītājas :Marta Davidova un Annija Grenciņa – Grencione. Katras skolas skolēnu kolektīvs  bija sagatavojis priekšnesumus, kuri patīkami pārsteidza ar izdomu. Draudzības vakara gaitā tika izspēlētas daudzas atraktīvas spēles, kuras skolēnus atraisīja un satuvināja. Vakars izdevās!

 
Vecāku sapulce Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 11 oktobris 2010 09:14

8.oktobrī skolā pulcējās skolēnu vecāki uz gadskārtējo vecāku pilnsapulci. Pēc skolēnu apsveikuma (8.klases skolniece Alīna Driksmane lasīja dzeju un 2.klases skolniece Beāte Vitkovska spēlēja vijoli) vecāki kopē ar izglītības psiholoģi Diānu Strausi runāja un grupu darbā aktīvi debatēja par vecāku lomu bērnu pašvērtējuma veidošanā.

Direktors Aivars Miezītis vecākus informēja par aktualitātēm skolas dzīvē un izglītībā kopumā 2010./2011.m.g., uzsverot domu, ka ir veikti grozījumi Izglītības likumā, kur akcentēti izglītojamo pienākumi, ne tikai izglītojamo tiesības.

Vecaku

Sākumskolas skolotāja Agita Sirsniņa informēja vecākus par LVOK ierosināto projektu „Stipra un vesela mugura”, kurā iesaistījusies arī Mazzalves pamatskola, veicinot skolasbērnu stājas veidošanu. Skolotāja demonstrēja un kopā ar vecākiem izmēģināja arī dažus vingrinājumus pareizas stājas nodrošināšanai.

Tika ievēlēti vecāku pārstāvji Skolas padomē: pirmsskolas vecākus 2010./2011.m.g. pārstāvēs Mārīte Griķe, 1.kl. – Aivars Zariņš, 2.kl.- Baiba Dambrāne, 3.kl. – Ilva Kanopa, 4.kl.- Ilze Bondare, 5.kl.- Kristīne Sermule, 6.kl.- Ilze Dilba – Girgensone, 7.kl.- Gunta Zvilna, 8.kl.- Vineta Ginote, 9.kl. – Īrisa Davidova. Atklāti balsojot, par Skolas padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Aivars Zariņš, par līdzpriekšsēdētājām – Vineta Ginote un Ilze Dilba – Girgensone.

 
Ekskursija Drukāt E-pasts
Trešdiena, 20 oktobris 2010 07:26

14. oktobrī 9.klases skolēni devās ekskursijā uz Cēsīm skolotājas  Sandras Lozinas pavadībā.
Ekskursijā  tika apskatītas ģeogrāfiskās vietas un atradnes. Objekti, kurus apmeklēja ,bija Liepas Lielā Ellite, Sietiņiezis, Cēsu pils , Zvārtas iezis. Viss skolēniem  likās interesants un neredzēts, nedzirdēts, tikai žēl,ka laika apstākļi nebija diez ko labi,jo lija un bija slapjš.  Tomēr skolēni ir ļoti apmierināti,visiem bija jautri. Viņi saka lielu paldies skolotājai  par jauki noorganizēto ekskursiju.

 
Hokeja spēle arēnā,, Rīga’’ Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 18 oktobris 2010 09:10
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/cp52088/public_html/mazzalve.com/../images/stories/uploaded_images/Pirma_lapa/dinamo.jpg

 

13. oktobrī  Mazzalves pamatskolas 40  skolēni kopā ar skolotājiem – Agri Sakni, Silviju Lisovsku – un direktoru Aivaru Miezīti apmeklēja hokeja spēli arēnā,, Rīga’’, kurā uzvaras laurus plūca mūsu hokejisti pret Maskavas apgabala,, Atlant’’ komandu. . Spēle bija vienreizēji laba!

Riga

dinamo

Mūsu skolā veidojas fanu grupa, kura atbalsta un jūt līdzi  mūsu  valsts hokeja komandām.

 
Skolotāju diena Drukāt E-pasts
Piektdiena, 08 oktobris 2010 08:18

Oktobrī 9. klases skolēni kopā ar audzinātāju A. Sakni un kultūras darba organizatori Z.Odiņu skolotāju kolektīvam noorganizēja jauku Skolotāju dienu. No rīta pie skolas durvīm 9. klases skolēni iepriecināja ar pārsteigumu katru skolotāju.1.stundas laikā skolas kamīnzālē notika svinīgais pasākums, kura laikā tika sumināti skolotāji, gan uz vienu dienu ievēlēti jaunie skolotāji – 9. klases skolēni. Viņi uzņēmās vadīt arī stundas. ,,Patika!’’ tā dienas beigās teica devītie.

Skolotaju

Paldies par šo dienu!

 


58 lapa no 60