mazzalve
Vecāku pilnsapulce Mazzalvē Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 10 oktobris 2016 19:07

Piektdien, 7.oktobrī, skolā notika ikgadējā vecāku kopsapulce. Vecāki noklausījās bērnu ģimenes ārsta un pedagoga Gundara Kukļa lekciju “Kā labāk izprast jaunību?” (Par lekciju vecāki izteica atzinīgus vārdus, jo tā saistījusi gan tēmas ziņā, gan lektora pasniegšanas manierē).

Vecākus ar skolas aktualitātēm iepazīstināja skolas direktora Aivars Miezītis un direktora vietniece mācību jomā Žanna Miezīte.

Vecāki ievēlēja vecāku padomi:

5-gad.bērnu vecākus pārstāvēs Agnese Dubinska,

6-gad. – Līva Drevinska,

1.kl. – Ligita Eļļuka,

2.kl.- Violeta Šturinhbere,

3.kl.- Santa Dobrovoļska,

4.kl.- Silvija Zariņa, kura tika ievēlēta par skolas padomes priekšsēdētājas vietnieci,

5.kl.- Dangola Linmeijere, kura tika ievēlēta arī par skolas padomes priekšsēdētāju,

6.kl.- Mārīte Griķe,

7.kl.- Inta Griškeviča,

8.kl.- Baiba Dambrāne,

9.kl. – Inita Ķirķele.

 
Mazzalvē pieredzes vizītē viesojas kuldīdznieki Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 10 oktobris 2016 19:04

kuldiga

23.septembrī Mazzalves pamatskolā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Profesionālās izglītības kompetences centra Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma darbinieku kolektīvs. Pedagogi kopā ar skolas direktoru Aivaru Miezīti izstaigāja skolu, apskatīja mācību kabinetus, pārrunāja izglītības problēmas.

Par savu vizīti kuldīdznieki atsauksmē raksta: “Bijām bezgala pārsteigti par Jūsu izveidoto/radīto  ļoti  skaisto, gaumīgo, moderni senatnīgo un vienlaikus mīļi motivējošo mājīgo mācību vidi skolā un ap to! Vienkārši lieliski! Un izzinājām internetā arī Jūsu skolas mācību rezultātus, kas arī ir ļoti labi, un tie lieliski korelē ar brīnumjauko izglītības vidi! Jums ir lielisks Direktors! Lai Jums veicas, esat stipri savā garā, lai Jums ir skolnieki, lai skola dzīvo un lai Jums darbinieku kolektīvs ir tikpat labs!”

Mazzalvieši ir gandarīti par ieguldītā darba novērtējumu.

Žanna Miezīte

 
Starts Sēlijas novadu 3.sporta spēlēs Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 06 oktobris 2016 19:52

kopkomanda

23.septembrī Mazzalves pamatskolas skolēnu grupa piedalījās Neretas novada skolu apvienotajā komandā Sēlijas novadu 3.sporta spēlēs, kuras šogad norisinājās Aknīstē.

Mazzalvi Neretas novada komandā pārstāvēja 9.kl. Evelīna Ūzane, 8.kl. Dāvids Laumanis, 7.kl. Alens Tomass Griškevičs un Reinis Zariņš, 5.kl. Niks Linmeijers, 4.kl. Zanda Zariņa. 8.-9.klases sportisti sacentās tautasbumbā. Viņiem pievienojās Alens Tomass, jo viens no neretiešiem uz sacensībām neieradās. Alens startēja gan 6.-7.klašu šķēršļu joslā, gan 8.-9.klašu tautasbumbas sacensībās… un visu paspēja izdarīt izcili. Gan tautasbumbā, gan šķēršļu joslas pārvarēšanā novada komanda ierindojās 1.vietā. 4.-5.klašu skolēni sacentās stafetēs. Mūsu Zanda bija izcila stafetē “ķerra” un abi ar Niku labi startēja stafetē ar futbola elementiem. Kopumā 4.-5.klašu komanda izcīnīja 3.vietu.

Labi rezultāti bija arī individuālajās sacensībās. Alens Tomass izcīnīja pārliecinošu uzvaru zābaka mešanā. Reinim Zariņam 1.vieta šķīvīša mešanā futbola vārtos.

Kopvērtējumā Neretas novada komanda izcīnīja 1.vietu un kausu. Tas nozīmē, ka nākamgad Sēlijas sporta spēles notiks Neretas novadā.

Paldies sporta skolotājiem par lieliski sagatavotajiem skolēniem un skolēniem – par izciliem sporta rezultātiem!

 
Olimpiskā diena Mazzalves pamatskolā Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 03 oktobris 2016 19:11

vingro

23.septembrī visā Latvijā izglītības iestādēs tika organizēta tradicionālā olimpiskā diena. Šogad tā norisinājās volejbola zīmē, tāpēc katra skola no LOK saņēma dāvanu – volejbola bumbu.

Mazzalves pamatskolā tika pacelts olimpiskais karogs un reizē ar visas Latvijas skolēniem plkst.10.00 mazzalvieši vingroja rīta rosmi. (Paldies novada sporta skolotājam par sagatavoto pasākumu!)

Šogad Mazzalves pamatskolā viesojās Londonas un Rio olimpisko spēļu dalībniece, 20 km soļotāja Agnese Pastare, jo viņa ir Mazzalves pamatskolas absolvente un treneris Zigurds Karols bija pirmais, kurš pamanīja Agneses dotības un spītu garo distanču soļošanā. Agnese stāstīja par iespaidiem olimpiskajās spēlēs, par treniņiem, par gūtajiem iespaidiem Brazīlijā, jo pēc olimpiskā starta Agnese vēl 2 nedēļas paceļoja par Brazīliju. Saruna ar Agnesi (kā vienmēr) bija interesanta, aizraujoša un iedvesmojoša.

Katrs olimpiskās dienas dalībnieks saņēma arī LOK sertifikātu par dalību šajā pasākumā.

 
Iesaistāmies Eiropas sporta nedēļā Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 10 oktobris 2016 19:01

Uzvarrtaji2

17.-23.septembrī Latvijā norisinājās Eiropas sporta nedēļa. Mazzalves pamatskolas skolēni tajā aktīvi iesaistījās.

17.septembrī notika futbola sacensības. Tajās sīvā cīņā uzvarēja “Sarkanā komanda”, kuras sastāvā spēlēja Harijs Censonis, Emīls Censonis, Rolands Gercens, Aleksandrs Censonis, Alens Tomass Griškevičs un Ralfs  Dobrovoļskis. (attēlā).

18.septembrī skolēni piedalījās velobraucienā (tiesa, atsaucība varēja būt lielāka).

19.septembrī jaunieši devās pārgājienā pa Aklā purva takām un uz Baltezeru.

20.septembrī skolēni bija aicināti darboties trenažieru zālē.

21.septembrī skolā notika rudens krosa sacensības, kurās uzvarētāja laurus plūca 2.-3.kl.grupā Ralfs Dobrovoļskis un Amanda Radionova, 4.-5.klašu grupā Zanda Zariņa un Rauls Sakne, 6.-7.klašu  grupā Diāna Vanaga un Alens Tomass Griškevičs, 8.-9.kl.grupā – Baiba Zvilna un Harijs Censonis.

22.septembrī volejbola dienā Mazzalves pieaugušo komanda startēja Neretā draudzības spēlēs.

 
Mazzalvē viesojas skaistkalnieši Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 06 oktobris 2016 19:43

sksk

29.septembrī pēc mācību stundām Mazzalves pamatskolā bija jūtama rosība, jo mazzalvieši gaidīja ciemos Vecumnieku novada Skaistkalnes vidusskolas kolēģus. Skaistkalniešiem bija iespēja apskatīt skolas mācību kabinetus, nedaudz izbaudīt skolas kā muižas noskaņas un kopīgā pasākumā ar mazzalviešiem iezīmēt Skolotāju dienas tuvošanos.

Arī Skaistkalnes vidusskola atrodas senā muižas ēkā – daudzas ēkas uzturēšanas, labiekārtošanas  un saglabāšanas problēmas abās skolās ir vienādas. Abās skolās cenšas izcelt senatnīgo. Kolēģi no Skaistkalnes teicās guvuši daudz ideju skolas kabinetu aprīkošanai.

Pasākums norisinājās sirsnīgā, draudzīgā atmosfērā, un abu skolu pedagogi vienojās arī turpmāk sadarboties.

Žanna Miezīte

 
1.septembris Mazzalves pamatskolā Drukāt E-pasts
Sestdiena, 10 septembris 2016 07:08

 

Zelta pildspalva

Vasara aizsteigusies. Mazzalves skolā tā bijusi darbīga – nometnes, tūristi, dažādi lielāki un mazāki pasākumi…Nu skola ver durvis jaunajam mācību gadam. Mazzalves pamatskolā 94 bērni 2016./2017.mācību gadā katru dienu nāks uz skolu gūt zināšanas.  

1.septembrī uz svinīgo pasākumu skolas kamīnzālē pulcējās skolēni, skolas darbinieki, vecāki. 9.klases skolēni ieveda 8 pirmklasniekus. Apsveikumi, ziedi, laba vēlējumi…Skanīgus sveicienus jaunajā mācību gadā nodeva Beāte Vitkovska – Kaktiņa, nospēlējot un nodziedot skolasbiedriem un vecākiem pašsacerētu dziesmu, un Rihards Gabužs atskaņoja skaņdarbu, pūšot eifoniju, Paula Spriņģe bija sagatavojusi īpašu novēlējumu skatuves runas priekšnesumā.

Skolas kolektīvs (skolēni, skolotāji un vecāki) ar ziediem sveica tos skolotājus, kuri saņēma “zelta pildspalvas” par izcili starpnovadu olimpiādēm sagatavotiem skolēniem, un skolēnus, kuri aizvadītajā mācību gadā olimpiādēs ieguvuši 1.vietu. “Zelta pildspalvas” saņēma Silvija Ivanova, Vita Zeltiņa, Anda Freimane, Daiga Pabērza un Kaspars Baltacis, “Lielo pūci” saņēma 9.klases skolniece Baiba Zvilna par sekmīgu startu matemātikas un mājturības olimpiādēs, 6.klases skolniece Karīna Griķe par panākumiem matemātikas olimpiādē, 5.klases skolnieks Niks Linmeijers un 3.klases skolnieks Rauls Sakne par panākumiem kombinētajā olimpiādē un 9.klases skolnieks Norberts Bergmanis par labu startu mājturības olimpiādē.

Skolas kolektīvs sirsnīgi sveica skolas direktoru Aivaru Miezīti, kurš Mazzalves pamatskolā kā direktors nostrādājis jau 30 gadus un teica paldies par ieguldījumu skolas izaugsmē.

Skanot pirmklasnieku ieskandinātajam skolas zvanam, visi devās uz tradicionālo fotografēšanos skolas pagalmā un uz klases stundu, lai pārrunātu visu vasarā izjusto, lai sagatavotos jaunajam darba cēlienam 2016./2017.mācību gadā.

Lai sekmīgs jaunais mācību gads!

 

Žanna Miezīte

 


7 lapa no 55