Uz Mežinieku svētkiem Drukāt E-pasts
Svētdiena, 26 februāris 2017 10:48

tdp

18. februārī Mazzalves pamatskolas zēni kopā ar skolotājām Silviju Lisovsku un Andu Freimani apmeklēja Tērvetes dabas parku, kurā notika Mežinieku svētki. Pasākuma programma bija veidota 3 daļās:

zēni aktīvi iesaistījās koku mizošanā, ēvelēšanā, zāģēšanā, atbildēja uz konkursa jautājumiem,

 Darbnīcas vadīja lielie rūķi. Par paveikto uzdevumu katrs  saņēma rakstainu dzīparu, ja bija savākti 4, tad varēja piedalīties nākošajā konkursā, kurā ieguvām  labas balvas, pēc tam bija iespēja baudīt mežinieku putru.  Tā bija izcili garšīga!

zēni aktīvi sportoja un piedalījās spēlēs, izspēlēja stimulatora spēli,

Patīkami, ka varēja vērot koktēlnieka darbu , kā no liela koka kluča izgriezt skaistu sēni. Zēni ar lielu pacietību vēroja diezgan ilgo darbu. Apmeklēja Skatu torni un izbaudīja lielisko sajūtu no augšas skatīties uz leju.

3) mums visiem bija iespēja pabraukāt ar vilcieniņu, lai nokļūtu uz koku izstrādes laukumu, kurā redzējām meža tehnikas darbību, noklausījāmies stāstījumu par tehnikas darbu cirsmās.

Patīkami pārsteidza laiks , tas bija vienreizējs – saulains, silts. Zēniem tā bija piepildīta un pieredzes bagāta diena. Varbūt dienās kāds no mums izvēlēsies  darbu mežā vai strādās ar meža tehniku.

                                                            Alens Dobrovoļskis

FOTO:

tdp1

tornis