Valentīndiena mūsu skolā Drukāt E-pasts
Svētdiena, 26 februāris 2017 10:58

Sarkanie

10.februārī skola bija rotāta Valentīndienas noskaņās. Pēc iknedēļas organizatoriskās sapulces visi 1.-5.klašu skolēni bija aicināti zālē, lai draudzīgi sacenstos dažādās jautrās stafetēs, kurās uzvaru varēja gūt, tikai kopīgi un ļoti draudzīgi viens otram palīdzot. Skolēni saņēma arī balvas par sirsnīgākajām vēstulītēm saviem draugiem.

februārī Mazzalves pamatskolas kamīnzālē, kura bija bagātīgi rotāta sirsniņām, jo tuvojās Valentīndiena, no plkst. 18:00 līdz 22:00 notika draudzības vakars sesto līdz devīto klašu skolēniem.  Uz mūsu aicinājumu  ierasties uz pasākumu atsaucās arī  Rites un Sproģu pamatskolas skolēni un skolotājas.

Pasākumu ļoti rūpīgi bija izplānojusi skolotāja Sandra Lozina, paldies viņai par izdomu un ļoti daudzajām idejām no visiem skolēniem!

Pasākums sākas ar nelielu uzvedumu par mūsdienu tehnoloģijām, kurš pārliecināja, ka diez vai vienmēr tām var ticēt, atsaucoties uz aicinājumu draudzēties.

Tad visi skolēni bijām sadalīti komandās. Komandu nosaukumi- ”Dona”, kuras kapteinis bija Edgars Ragovs, ”Nezinu”, kuras  komandas kapteinis bija Alens Tomass Griškevičs, ”Dvuhānu dzimta” , kuras kapteinis bija Eduards Guoģis, komanda ”Neidertālika”, kuras kapteinis - Dāvids Laumanis. Komandu cīņa bija ļoti spraiga, bet 1. vietu ieguva komanda “Dona” un 2. vietu komanda “Nezinu”. Vakara gaitā mēs iepazināmies ar jaukiem skolēniem, ieguvām daudz jaunu draugu.

Piedalījāmies dažādās spēlēs, un tas bija interesanti. Paldies mūsu dīdžejiem Alenam Tomasam Griškevičam un Emīlam Bondaram par lielisku mūziku visa vakara garumā! Krietni izdancojāmies! Vakars paskrēja ātri, bija jāšķiras. Žēl gan.

Bet tieši 14. februārī skolēni tika aicināti ierasties sarkanos apģērbos. Aktīvākie izrādījās 2. un 9. klases skolēni. Atsaucība bija arī no pārējām klasēm, tieši šiem skolēniem skolotāja Sandra Lozina bija sagatavojusi jaukus pārsteigumus -  diplomus un svecītes. Sarkanu aksesuāru (puķīti)  sev bija sagatavojusi skolotāja Daiga Pabērza.

Skaista bija Valentīndiena, jauks arī Valentīndienas pasākums!

Dagne Logina

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 26 februāris 2017 11:01