Stāstnieku konkurss ,,Ceļš sākas no mājām” Drukāt E-pasts
Svētdiena, 26 februāris 2017 11:02

skatuvesruna

25.februārī Misas vidusskolā otro gadu pulcējāmies 5-12.klašu stāstnieku saietā. Šī gada  temats -  ,,Ceļš sākas no mājām”. Skolēni bija iemācījušies pastāstīt  gan ļoti izjustus, gan  sirsnīgus, gan ar humoru cauraustus  latviešu rakstnieku stāstu fragmentus .

No Mazzalves skolas konkursā veiksmīgi piedalījās 4 skolēni.

6. klases skolniece Paula Spriņģe ieguva 1.vietu, emocionāli un saistoši  pastāstot tekstu no Māras Jakubovskas grāmatas ,,Reno un Java”.  Tas ir humoristisks stāsts par kaķa dzīvi cilvēka iekārtotā mājoklī. Tā kā Paulai pašai ļoti patīk kaķi, tad viņa teicami iejutās iedomīgā runča Javas lomā un arī savu kaķa skatuves tērpu pati izdomāja.

9.klases skolniece Gerda Gercēna  droši un pārliecinoši runāja fragmentu no Daces Judinas grāmatas ,,Septiņi vakari” un  ieguva 3.vietu.

Ļoti labi tekstus bija sagatavojuši un ar radošumu  uzstājās atzinības ieguvēji: 5.klases skolnieks Mareks Dobrovoļskis, runājot fragmentu no J. Zvirgzdiņa grāmatas ,,Have a nice day”, un Elva Laurinoviča,  stāstot ļoti nopietnu un emocionālu fragmentu no D.Judinas  grāmatas ,,Septiņi vakari”.

Skolēnus konkursam bija sagatavojušas skolotājas Daiga Pabērza un Silvija Lisovska.

Es ļoti  priecājos par mūsu skolēnu sasniegumiem un vēlmi piedalīties konkursā, kuram nopietni ir jāgatavojas  un jāiegulda liels darbs, lai iemācītos no galvas garus tekstus. To atzinīgi novērtēja arī konkursa žūrija. Liels paldies viņiem!

Daiga Pabērza