Žetongredzenu pasniegšanas pēcpusdiena. Drukāt E-pasts
Otrdiena, 23 maijs 2017 07:20

pedejais zvans3

Viss skaistums mums.

Žetonpēcpusdiena, kad mēs, devītās klases skolēni, saņemam savu piederības zīmi Mazzalves pamatskolai- žetongredzenu. Šis pasākums ir kā,, brīdis pirms’’, lai paraudzītos, kas bijis, un iekšēji sagatavotos tam, kas būs, lai mirkli ļautos svētku priekam un radošai brīvībai. Žetonu pasniegšanas pēcpusdienas sadalījās 2 daļās: svinīgā un radošā izpausme.

Svinīgajā daļā direktors teica vislabākos vārdus, 9. klases audzinātāja Silvija Lisovska raksturoja katru skolēnu, raksturojumi bija mīļi, tāpēc zālē bieži skanēja smiekli. Katrs skolēns šogad saņēma žetongredzenu, kurā iegravēts skolas nosaukums un saņēmēja vārds un uzvārds. Noslēgumā skanēja skolas dziesma, šoreiz ļoti pārliecinoši un sirsnīgi.

Ko saka paši devītie?

Baiba: Gredzenu nesāšu visu laiku. Gredzens noņēma pat uztraukumu, kad sniedzām priekšnesumus. Uztraucos vairāk par mammu, lai nenokavē uziet uz skatuves.

Norberts: Paldies par gredzenu! Uz skatuves, sniedzot priekšnesumus, biju uztraucies, bet man patika. Arī mamma uzstājās.

Evelīna: Gredzens – mīļa atmiņa par skolas laiku. Uz skatuves priekšnesumos jutos labi.

Alens: Gredzens – skaists. Man bija nedaudz kauns uzstāties, bet kopumā bija labi.

Pēc svinīgās daļas 9. klases skolēni uzstājās, sniedzot sagatavotos priekšnesumus. Tos palīdzēja sagatavot arī skolotājas Sandra Lozina un Kristīne Ozoliņa, bet kopā teatrālo pusi salika audzinātāja Silvija Lisovska . Uz skatuves redzējām arī 9. klases skolēnu vecākus, kuri veda uz skolu savus mazuļus, kuri lasīja skolēnu sarakstus, kuri parakstīja izdošanās līgumu. Uz skatuves gāja jautri, beigās skolēni sveica visus – vecākus, skolotājus, tehniskos darbiniekus.

Tā bija skaista diena gan mums, kas ir 9. klases skolēni, gan arī tiem, kuri skatījās, vērtēja un priecājās kopā ar mums.

Pēdējā zvana svētki.

Pēdējais zvans ir svētki ne tikai 9. klases skolēniem, bet visai Mazzalves pamatskolai. Visi ir svētku drēbēs, visiem rokās ziedi, visi smaidīgi. Saule arī tajā svētku brīdi bija dāsna un sāka sildīt.

Ir īsta svētku noskaņa, jo smaržo ziedi, tiek piepūsti baloni, tiek zīmēts, griezts, skandēta dzeja, dziedātas dziesmas. Tik daudz laba tiek pateikts šajā dienā! Un visi 9. klases skolēniem novēl vienu: veiksmi eksāmenos! Un devīto sejās tik daudz patiesa prieka un reizē atbildības pat pret mazajiem, pirmo klasīti, kuri viņus veda uz šo pasākumi. Bet visvairāk iedrošina un liek atbildīgiem justies skolas direktora vārdi, kuri aicina būt mērķtiecīgiem. Lai šie vēlējumi piepildās!

Ko saka paši skolēni?

Laura Anna : Es saņēmu tik daudz skaistu ziedu!

Sintija: Prieks par to, ka visi mani apsveica.

Gerda Megija: Tik lieliskas sajūtas, ka visi skolēni mani sveic!

Pēc Pēdējā zvana svētkiem 9. klases skolēni, vecāki un skolotāji pulcējās zālē, lai garšotu vecāku sarūpēto cienastu un ietu jautrās rotaļās, skatītos sevi dažādos foto mirkļos, klausītos par sevi no bērnības skatu punkta.

Atkal viss skaistums veltīts mums, paldies!

9.klases skolēni un audzinātāja Silvija Lisovska.

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 23 maijs 2017 07:25