Vērtīgas nodarbības Drukāt E-pasts
Otrdiena, 02 janvāris 2018 16:57

zieds2

Pie mums ciemojās jaunieši no organizācijas ,, Papardes zieds”, lai mums, pusaudžiem, izstāstītu jaunāko informāciju par atkarībām.

Pasniedzēja stāstīja par jaunu narkotiku ‘’Flakka’’. Mums bija diezgan interesanti, jo nebija garlaicīga pasniedzēja. Uzzinājām, ka narkotikas iedala trīs grupās: viena bija tāda, ka paliek agresīvs, otra - ka jūties noguris, un trešā - ka, pilnīgi nemanot, paliec enerģisks. Mums deva darba lapas, strādājām grupās, piedalījāmies diskusijā, tad uzdevām jautājumus, uz kuriem saņēmām atbildes.

Tajā pašā nedēļā, piektdien, atkal pie mums ciemojās jaunieši no “Papardes zieda”, kuri daudz stāstīja un ar mums runāja par attiecību veidošanu.

Mēs lasījām stāstus par Lāsmu un Reini, bija jāatbild uz jautājumiem. Mums mācīja, kā pareizi lietot prezervatīvu, kā pareizi sākt sarunu ar meitenēm, kā veidot attiecības. Bet sākumā stāstīja, ka galvenais ir pareizi un kulturāli uzvesties arī attiecībās. Mēs rakstījām, ka sarunāt randiņu dažādās vietās: skolā, internetā, kafejnīcā.

Nodarbības bija vērtīgas, to teica daudzi klasesbiedri un skolasbiedri.

Dagnis Dobrovoļskis, Karīna Griķe un Lāsma Vaičulena

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 janvāris 2018 17:33