Ziemassvētki Mazzalves skolā Drukāt E-pasts
Otrdiena, 02 janvāris 2018 17:50

dzieddejo

Kā katru gadu, pirms Ziemassvētkiem krāšņi dekorētā kamīnzālē pulcējas Mazzalves pamatskolas skolēni, bērnu vecāki, skolotāji un skolas darbinieki, lai kopā līksmi nosvinētu Ziemassvētkus. Pirms svētku koncertuzveduma skolas direktors uzrunāja pasākuma dalībniekus un uzteica Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecību ieguvējus, kā arī labākos sportistus, un ielūdza viņus uz svinīgo pieņemšanu pie direktora 9.janvārī.

Šogad koncertuzveduma scenārija autore skolotāja Silvija Lisovska kopā ar interešu izglītības programmu skolotājiem bija iecerējusi Ziemassvētku pasākumu kā Boņuka sarunu ar vecotēvu, kurš mežā pazaudējis cimdu. Ko tikai Boņuks (Reinis Zariņš) nepiedzīvoja Ziemassvētku naktī – dramatiskais kolektīvs (vadītāja Silvija Lisovska) rādīja izrādīti par cimdiņu, ritmikas kopa (vadītāja Sandra Lozina) dejoja zumbu, tvistoja, bija arī lielo meiteņu karaliskā deja princešu tērpos, mūzikas kopa skandēja Ziemassvētku dziesmas, tautisko deju kolektīvs (vadītāja Silvija Ivanova) dejoja neredzētas, jautras un draiskas dejas, uzstājās arī mūzikas skolas (skolotāja Marika Cielava) audzēknes Elīna Vasiļjeva un Zanda Zariņa, sirsnīgu dziesmu dāvāja arī Beāte Vitkovska – Kaktiņa, dzeju lasīja Ingus Rusiņš… Bija jauki un sirsnīgi.

Pēc koncerta sekoja draiskas atrakcijas un spēles un… protams, Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu. Katra klase bija sagatavojusi kādu īpašu priekšnesumu, lai godam nopelnītu konfektes no Ziemassvētku vecīša.

FOTO:

sandra2