2020. gadā

9.klases skolniecei Karīnai Griķei atzinība 

2019.gadā

8.klases skolniecei Karīnai Griķei 3.vieta

2018.gadā

9.klases skolniecei Beātei Vitkovskai – Kaktiņai atzinība

2017.gadā

8.klases skolniecei Baibai Zvilnai atzinība

2014.gadā

9.klases skolniecei Līgai Girgensonei atzinība starpnovadu 2.posma valsts olimpiādē

2019.gadā

9.klases skolniecei Karīnai Griķei 1.vieta (Starpnovadu olimpiādē)

8.klases skolniekam Nikam Linmeijeram 2.vieta

6.klases skolniecei Ingunai Saknei 2.vieta

2019.gadā Latvijas 46.atklātajā matemātikas olimpiādē Zandai Zariņai 3.vieta valstī.

2018.gadā

6.klases skolniecei Zandai Zariņai 1.vieta (Starpnovadu olimpiādē)

7.klases skolniecei Karīnai Griķei 3.vieta

8.klases skolniekam Reinim Zariņam atzinība

2017.gadā

9.klases skolniecei Baibai Zvilnai 2.vieta

6.klases skolniecei Karīnai Griķei 3.vieta

7.klases skolniekam Reinim Zariņam 3.vieta

2016.gadā

5.klases skolēnam Nikam Linmeijeram 1.vieta (starpnovadu olimpiādē)

6.klases skolniecei Karīnai Griķei 1.vieta

8.klases skolniecei B.Zvilnai 1.vieta

7.klases skolniekam Reinim Zariņam 3.vieta

2015.gadā

Baibai Zvilnai (7.kl.) – 1.vieta

2017.gadā

8.klases skolniecei Baibai Zvilnai 1.vieta (starpnovadu olimpiādē)

8.klases skolniekam Dāvidam Laumanim 1.vieta

9.klases skolniecei Elīnai Liepai 1.vieta

2016.gadā

8.klases skolniecei Baibai Zvilnai 1.vieta un 8.klases skolniekam Norbertam Bergmanim  1.vieta

2015.gadā

8.klases skolniecei Diānai Loginai 3.vieta.

2019.gadā

9.klases skolniecei Karīnai Griķei 1.vieta (Valsts 2.posma olimpiāde)

2016.gadā

9.klases skolniecei Baibai Zvilnai 2.vieta

2019.gadā

2.klases skolniecei Elīnai Koklevskai 3.vieta (starpnovadu olimpiādē)

5.klases skolniecei Elijai Gabužai 3.vieta

3.klases skolniecei Agnijai Misūnei  atzinība

4.klases skolniecei Ernestīnei Baltacei atzinība

2017.gadā

3.klases skolniecei Elijai Gabužai atzinība.

7.klases skolniecei Baibai Zvilnai 2.vieta 

2016.gadā

8.klases skolniecei  Baibai Zvilnai 2.vieta 

2019.gadā

9.klases skolēnam Tomam Freimanim 3.vieta

8.klases skolniecei Beātei Vitkovskai – Kaktiņai atzinība

2018.gadā

8.klases skolēnam Artim Pauniņam 2.vieta

9.klases skolēnam Tomam Freimanim 3.vieta

2017.gadā

8.klases skolniecei Beātei Vitkovskai – Kaktiņai atzinība

2016.gada

6.klases skolniekam Tomam Freimanim atzinība (starpnovadu olimpiādē).

2019.gadā

8.klases skolniecei Beātei Vitkovskai – Kaktiņai atzinība.

2020.gadā

9.klases skolniecei Karīnai Griķei atzinība (2.posma valsts olimpiādē)

2018.gadā

4.klasēm Ingunai Saknei 2.vieta (starpnovadu matemātikas olimpiādē)

2017.gadā

1.klases skolniecei Zanei Dubinskai 2.vieta matemātikā

2.klases skolniecei Karīnai Pauniņai 3.vieta latviešu valodā

2.klases skolniecei Paulai Bubinai 1.vieta latviešu valodā

4.klases skolniecei Zandai Zariņai 1.vieta matemātikā

2016.gadā

2.klases skolniekam Raulam Saknem 1.vieta

2.klases skolniecei Ingunai Saknei atzinība

3.klases skolniecei Zandai Zariņai 2.vieta

4.klases skolniekam Nikam Linmeijeram 1.vieta

2014.gadā

Baibai Zvilnai (7.kl.) – 1.vieta

Lāsmai  Egijai Vaičulēnai (5.kl.)– 3.vieta

2019.gadā

6.klases skolniecei Zandai Zariņai 1.vieta. (patriotiskās dzejas konkursā)

2018.gadā

9.kl. skolniecei Beātei Vitkovskai – Kaktiņai 1.vieta,  (latviešu valodā)

9.klases skolniecei Elvai Laurinovičai 2.vieta.

2017.gadā

6.klases skolniecei Paulai Spriņģei 1.vieta,

8.klases skolniecei Gerdai Gercēnai 3.vieta.

2016.gadā

5.klases skolniecei Paulai Spriņģei – 2. vieta

2015.gadā

7.klases skolniecei Baibai Zvilnai 1.vieta

7.klases skolniecei Gerdai Megijai Gercēnai – 3.vieta.

2013.gadā

5.klases skolniecei Baibai Zvilnai 2.vieta

4.klases skolniecei Elvai Laurinovičai – 3.vieta.

2018.gadā

Mareks Dobrovoļskis un Niks Linmeijers iekļuva finālā konkursā “Superpuika”

2017.gadā

7.klases skolnieks Reinis Zariņš ieguva 1.vietu,

7.klases skolniece Lāsma Vaičulēna – 3.vietu.

2016.gadā

7.klases skolniecei Elvai Laurinovičai 3.vieta. Klases sekmīgi piedalās “ZZ” čempionātos.

8.klases skolniece B.Zvilna ieguva 1.vietu. Neklātienes starpnovadu dabaszinību konkursā “Fibiķīms”

2015.gadā

7.klases skolniecei Baibai Zvilnai  3.vieta Starpnovadu eseju konkursā „Cilvēks-manas dzīves ideāls”

2014.gadā

9.klases skolniecei Gabriellai Bagamedovai atzinība, starpnovadu novadpētniecības konkursā „Vēsture stāsta – proti sadzirdēt” skolas komanda ieguva 2.vietu. R.Mūkam veltītajā radošo darbu konkursā 

2013.gadā

5.klasēm „Esi vesels!” 1.vieta, starpnovadu konkursā – orientēšanās spēlē „Koku diena Dzimtmisā”

2015.gadā

Latvijas skolēnu 69.spartakiādes finālsacensībās krosā Mazzalves pamatskolas komandai 2.vieta valstī. 

2016.gadā

Ogres Zilo kalnu krosa sacensībās

3.klases skolniecei Zandai Zariņai 1.vieta

2.klases skolniecei Ingunai Saknei – 2.vieta.

LSSF skolēnu 70.spartakiādē rudens krosā

2.klases skolēnam Raulam Saknem un 2.klases skolniecei Ingunai Saknei 2.vietas

2016.gadā valsts čempionātā vieglatlētikā 1000 m skriešanā

6.klases skolniekam Reinim Zariņam 6.vieta valstī

2018.gadā Latvijas vieglatlētikas sacensībās U-14 grupā

8.klases skolniekam Akselam Vitkovskim – Kaktiņam 3.vieta lodes grūšanā 3.vieta augstlēkšanā,

Latvijas valsts mežu čempionātā taku skrējienos skolu jauniešiem

5.klases skolniekam Raulam Saknem 3.vieta.

2020.gadā Latvijas čempionātā U-14 grupā 6.klases skolniekam Nikam Ašmanavičam lodes grūšanā 3.vieta valstī.